پروفیل upvc ماوی

پروفیل upvc ماوی

پروفیل ماوی در تهران و شهرستان ها

شرکت ماوی ماکو از سال 1340 در زمینه تولیدات و واردات فعالیت دارد.از جمله فعالیت های آن در زمینه تولید می توان به کارخانه های "نوار لبه PVC " و "کاغذ شبکه" و "پروفیل های UPVC اشاره کرد.که در قالب 3 کارخانه مجزا در آذربایجان غربی در حال فعالیت می باشد.
در زمینه بازرگانی و واردات نیز می توان به تجارت در حوضه چوب و فرآورده های چوبی اشاره کرد.از جمله می توان به انواع روکش های طبیعی (veneers) و MDF و HDF با روکش طبیعی و خام و ترمو وود ( Thermowood ) و پنل های فینگر جوینت (FingerJoint) و چوب های جنگلی (Lumber) نام برد.


  شرکت ماوی هدف از تولید محصولات نوآورانه خود را همسو باراهبرد جهانی کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی بنیان نهاد. بر این  اساس به منظورحفظ و صیانت از انرژی های فسیلی و همچنین بالا بردن کیفیت در محصولات ساختمانی و سرعت در ساخت و ساز،بهینه سازی در قیمت مصالح ساختمانی ،سبک سازی در صنعت ساختمان  سازی و دیگر قابلیت هائی که از محاسن این دسته از محصولات است اقدام به تولید انواع مصالح ساختمانی پلیمری نمود. از جمله مطرح ترین محصولاتی که در حال حاضر در این مجتمع تولید می شوند می توان به پروفیل های در و پنجره  از جنس یو پی وی سی در انواع دسته بندی سفید و رنگی با نام تجاری سی فور اشاره کرد که در این مجتمع تولید و به بازار مصرف آن عرضه می گردد.

فروش انواع پروفیل upvc ماوی

 

فروش پروفیل ماوی ماکو با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت مطلوب با پروفیل های سه حفره و چهارحفرهTop
لطفا امتیاز دهید: